Loft Yazılım - Öğrenci Ücret Takip Programı

Programımız ile ilgili sıkça sorulan sorular ve cevapları aşağıda belirtilmiştir. Aklınıza takılan yada çözüm bulamadığınız konular olursa bizimle iletişime geçebilir kısa sürede sorununuza çözüm bulabilirsiniz.


Evet, Herhangi bir yazılımı gözünüz kapalı alamazsınız işinize yarayıp - yaramadığını, işlerinizi kolaylaştırıp kolaylaştırmadığını görebilmeniz için herhangi bir ücret ödemeden 15 Gün Deneme imkanı sunuyoruz. 15 Gün sonunda satın almak istediğinizde gerekli lisans işlemleri tamamlanarak programı yasal hali ile kullanabiliyorsunuz.

Programımızın çalışması için Microsoft SQL Express ve SQL Management Studio programlarını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Güncelleme talepleri gerekli değerlendirmeler yapılarak ihtiyaç halinde gerçekleştirilmektedir.

Evet, Programımızda dilediğiniz kadar kullanıcı oluşturabilir, oluşturmuş olduğunuz kullanıcılara kısıtlamalarda bulunabilirsiniz.

Evet, Programımızda çoklu kullanıcı oluşturabildiğiniz gibi birden fazla bilgisayarda da programı kullanabilme imkanı sunulmaktadır. Üstelik herhangi bir ek ücret ödemenize gerek olmaksızın.

Programımız çok fazla destek ihtiyacı bulunmamak üzere tasarlanmıştır. Programlarımız ile ilgili Eğitim videolarımızdan sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ancak olası destek ihtiyaçlarınızda bizlere "Canlı Destek" sistemimiz üzerinden veya "WhatsApp" üzerinden ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.

Programımız tüm eğitim kurumları için uygundur, Kurumların durumları, öğrenci sayıları göz önünde bulundurularak fiyatlandırma işlemi yapılmaktadır. Bu konu ile ilgili bizlerle iletişime geçebilirseniz size özel fiyatlandırma tekliflerimizi sunabiliriz.

Programımızı satın almayı düşündüğünüzde, gerekli ödeme işlemini banka hesabımıza aktardıktan sonra programın lisanslama işlemi yapılarak kurulumunu tarafınıza yapmaktayız.

Programımızda SMS gönderim işlemi yapılabilmektedir. SMS modülünü kullanabilmeniz için kontör vs. gerekli olduğu için entegrasyon sağlamış olduğumuz SMS firmalarına ait üyelik bilgilerini girdikten sonra gönderim yapabilirsiniz.